Aaron Cresswell jest zachwycony z formy jaką prezentuje w obecnym sezonie Dimitri Payet. Według Anglika, były gracz St.Etienne jest najlepszym na świecie egzekutorem rzutów wolnych. Po wyleczeniu kontuzji, w tym roku kalendarzowym Dimi zdobył już pięć goli ze stałych fragmentów gry.

Myślę, że Dimi obecnie jest najlepszym na świecie egzekutorem rzutów wolnych i mam nadzieję, że będzie kontynuował tą świetną passę w kluczowych dla nas meczach w końcówce tego sezonu. Nobes [Mark Noble – przyp. red.] podszedł do niego i go trochę zmotywował. A on fantastycznie uderzył po długim rogu. Chętnie usiądę z nim i porozmawiam o tym jak jeszcze lepiej wykonywać rzuty wolne. – powiedział Cresswell, który w zeszłym sezonie zdobył dla Młotów gola ze stałego fragmentu gry w starciu ze Stoke City (1:1).

Nie jestem pewien, czy Dimi będzie chciał oglądać powtórkę swojego pierwszego wolnego w tym meczu. On strzelił pięć czy sześć goli w tym sezonie po górnym rogu. Wszyscy widzieliśmy jego gola światowej klasy w meczu reprezentacji Francji. Teraz zrobił to inaczej i umieścił piłkę w drugim rogu. Jako drużynie zostaje nam tylko przyklasnąć mu i mamy nadzieję, że jego seria będzie kontynuowana. – dodał Anglik

Payet Payetem, ale Cresswell też potrafi uderzyć ze stojącej piłki. Oto gol ze Stoke z poprzedniej kampanii.