Cresswell: Czego chcieć więcej?

Aaron Cresswell po meczu ze Stoke City pochwalił zespół za występ na bet365 Stadium. Podopieczni Davida Moyesa pewnie rozbili Garncarzy 3:0 i wydostali się na 15 miejsce w tabeli.

Mecz w Stoke On Trent rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem z powodu awarii prądu na obiekcie The Potters. To jednak nie przeszkodziło Młotom w wywiezieniu trzech punktów.

 – Jesteśmy zachwyceni, zwłaszcza że zaliczyliśmy trzecie czyste konto z rzędu. Najważniejsze jest to, że zdobyliśmy trzy punkty. Oczywiście było to trudne popołudnie, ponieważ mecz był opóźniony. Odpoczywaliśmy przez godzinę przed meczem i wszyscy chłopcy zagrali genialnie. – mówi 28-latek

 – Chłopaki byli znakomici. Marko Arnautović z Michailem Antonio byli genialni. Przy lepszym dniu Arnie mógł zaliczyć hat-tricka, ale strzelił jednego gola i przypieczętował naszą wygraną. Dobrze się broniliśmy i dobrze wychodziliśmy do przodu. Zdobyliśmy trzy bramki, trzy punkty i czyste konto. Mecz ze Stoke na wyjeździe nigdy nie jest łatwy, ale mamy komplet punktów. Czego chcieć więcej?