Obrońca West Ham United Aaron Cresswell pochwalił metody treningu i taktykę stosowane przez Davida Moyesa. Zdaniem Anglika dobra praca szkockiego menedżera przyczyniła się do poprawy gry i wyników zespołu. 

W ostatnich tygodniach popularny Cressy gra wśród trójki środkowych obrońców i spisuje się tam naprawdę bardzo dobrze. Dzięki takiemu rozwojowi spraw, Moyes może znaleźć na boisku miejsce dla dwóch swoich nominalnych lewych obrońców Arthura Masuaku i właśnie Cresswella.

 – Cieszę się z gry. Menedżer poprosił mnie, abym zagrał z Manchesterem City na tej pozycji, ponieważ mieliśmy kilka kontuzji. Zagraliśmy ostatnio dobrze zaliczyliśmy dwa czyste konta i mamy nadzieję, że nadal będziemy grali tak dobrze. 

 – Zdecydowanie czuję, że poprawiam swoją gry z nowym menedżerem i jego sztabem. Każdy kto ogląda nasze sesje treningowe widzi organizację gry i formacje które dobrze funkcjonują. To główne cele menedżera i właśnie to robimy. 

 – W defensywie nie wyglądaliśmy wystarczająco dobrze, więc dwa czyste konta przeciwko najlepszym zespołom w Anglii są dla nas bardzo ważne. Bronimy naprawdę dobrze i byliśmy niezadowoleni, że nie wywieźliśmy punktów z meczu z Manchesterem City. 

W tej kampanii Cresswell 27-latek rozegrał 17 spotkań, w których zaliczył dwie asysty.