West Ham United pisze nową historię klubu. Gracze Davida Moyesa awansowali do półfinału Ligi Europy, po wygranej 3:0 nad Olympique Lyon. Jednym z bohaterów tego spotkania był Craig Dawson, który był nie do przejścia w defensywie, a także otworzył wynik tego starcia.

– Wszystko poszło idealnie i zgodnie z planem. To był wspaniały występ zespołu. Strzelenie bramki trochę uspokoiło nerwy. Wielkie uznanie dla wszystkich chłopaków, bo osiągnęliśmy niewiarygodny wynik.

Lyon mógł szybko wyjść na prowadzenie, bo Karl Toko Ekambi uderzył piłką w słupek, ale strzał głową Craiga Dawsona uciszył kibiców gospodarzy i rozbudził nadzieje 2800 fanów Młotów, którzy zasiedli na trybunach.

– Oczywiście ważne było, aby już na początku uspokoić tłum kibiców i to był dla nas świetny początek meczu. Wspaniale było zachować czyste konto. Chwała wszystkim chłopakom. To fantastyczna noc i jestem bardzo zadowolony z wszystkich chłopaków. To dla nas absolutnie ogromna sprawa. Wszyscy ciężko pracowaliśmy, aby dostać się na ten etap rozgrywek. To ekscytujące czasy i wielka zasługa wszystkich chłopaków – powiedział po meczu obrońca Młotów.