Obrońca Młotów James Collins jest pewien, że razem z drużyną są w stanie kontynuować swoją dobrą passę w Premier League, zaczynając od meczu z Newcastle United.

Walijczyk jest zadowolony z tego, jak drużyna potrafiła się zjednoczyć. W ostatnich trzech meczach Młoty zdobyły 7 punktów, co jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę przebieg kampanii 2017/2018.

Jak można zauważyć – jesteśmy pewni siebie. Kilka tygodni temu nie byliśmy zbyt pewni siebie, przez co ludzie obawiali się najgorszego. Zdobyte 7 punktów w trzech meczach pokazuje, że w chłopcach jest nadzieja i charakter. 

– Przed nami bardzo ważny mecz z Newcastle, jednak nasza pewność siebie pozwala mi wierzyć, że zdobędziemy trzy punkty w najbliższą sobotę. 

– Dobrze, że zagraliśmy ze Stoke w zeszłym tygodniu pomimo groźby przełożenia meczu, gdyż myśleliśmy, że to dla nas najlepszy czas na grę z nimi. Na szczęście się udało i wygraliśmy. 

– Mam już 34 lata i wciąż czuję się dobrze. Nie było mnie przez 12 tygodni z powodu kontuzji, co dla piłkarza jest długim okresem, ale wróciłem i chłopaki bardzo mi pomogli. Pokazaliśmy się z dobrej strony, co jest pozytywne.