James Collins twierdzi, że West Ham United jest w stanie zgarnąć komplet punktów z najbliższych dwóch meczów ligowych ze Swansea City i Burnley.

Młoty najpierw udadzą się do Walii z wiedzą, że zwycięstwo nad Łabędziami odsunie ich od strefy spadkowej na sześć punktów. Następnie tydzień później na London Stadium zawita siódma drużyna w tabeli – Burnley FC.

Będziemy grali teraz ze Swansea i Burnley w ciągu kilku najbliższych tygodni i musimy zebrać punkty z tych spotkań. Powiedziałem chłopakom w szatni, że nie możemy rozwodzić się nad tym, co wydarzyło się w Liverpoolu, ponieważ lepsze zespoły opuszczały Anfield na tarczy. Musimy teraz spojrzeć na wideo i przeanalizować co zrobiliśmy dobrze i co źle. Następnie skupić się na ogromnie ważnym meczu ze Swansea. – mówi Ginger Pele

Morale w obozie są dobre. Osiągnęliśmy dobry wynik z Watfordem i następnie mieliśmy kilka tygodni wolnego, więc duch w zespole jest silny. W szatni mamy kilku wspaniałych bohaterów i musimy skupić się teraz tylko i wyłącznie na Swansea.