James Collins po meczu ze Stoke City był zadowolony ze zdobytego punktu i zachowania czystego konta. Walijczyk miał duży wkład w ten wynik, gdyż świetnie współpracował w defensywie z Jose Fonte i Winstonem Reidem. 

 – Myślę, że jesteśmy zadowoleni z punktu. Myślę, że gdyby ktoś zaproponował nam jeden punkt przed meczem to byśmy go wzięli, ponieważ Stoke gra bardzo dobrze u siebie i strzelają wiele bramek. Więc szanujemy ten punkt i czyste konto. Myślę, że przyzwyczailiśmy się już do gry w tym systemie [3-4-2-1]. Zajęło nam to trochę czasu, ale staraliśmy się już przyzwyczaić na początku sezonu, ale nie wyszło to dobrze. W ciągu ostatnich kilku meczów broniliśmy dobrze, bo tego potrzebowaliśmy. Musieliśmy punktować na wyjazdach i zawsze mówiłem, że punkt zdobyty na wyjeździe w Premier League trzeba szanować. Więc jesteśmy zadowoleni. – stwierdził Walijczyk

 – Patrząc na ten mecz to myślę, że my mieliśmy więcej sytuacji bramkowych. Uderzenie Andre Ayew z powietrza było świetne, ale mieliśmy kilka innych okazji. Ale punkt na wyjeździe na tym etapie sezonu jest dobry. Mamy dwa czyste konta z rzędu z czego jestem zadowolony, bo jestem obrońcą. Za to mi płacą – żebym zapewniał zespołowi czyste konta. Brakowało nam trochę szczęścia z przodu w dwóch ostatnich spotkaniach, ale nadal zdobywamy punkty.