West Ham niedawno ogłosił, że nie zamierza przedłużać kontraktów między innymi z Jamesem Collinsem i Joe Hartem. Zdaniem mediów obaj zawodnicy nie mogą narzekać na brak zainteresowania i prawdopodobnie długo nie zostaną bez pracy.

Zdaniem mediów Ginger Pele już wkrótce może stać się zawodnikiem Glasgow Rangers. O transfer doświadczonego na boiskach Premier League obrońcy ma zabiegać Steven Gerrard, który w ostatnim czasie został ogłoszonym nowym menadżerem ekipy z Ibrox. O podpis 34-latka ma zabiegać również Tony Pulis kierujący Middlesbrough. Zespół z Riverside Stadium w ubiegłym sezonie zajął piąte miejsce w Championship co dawało im szansę na powrót do Premier League. Ekipa Pulisa odpadła jednak w barażach przegrywając z Aston Villą.

Joe Hart, który kończy swoje wypożyczenie w West Hamie, również nie może narzekać na brak zainteresowania. Jego kontrakt z Manchesterem City wygasa wraz z końcem sezonu 2018/19, jednak może on zmienić pracodawcę już w najbliższym okienku transferowym. Po fatalnym sezonie właściciele Młotów nie zdecydowali się na przedłużenie współpracy z angielskim bramkarzem, jednak może on pozostać w Premier League. Zdaniem The Sun, Hartem zainteresował się Jose Mourinho. Ekipę Czerwonych Diabłów prawdopodobnie opuści Sergio Romero w związku z czym Portugalczyk zaczął rozglądać się za potencjalnym zmiennikiem dla Davida de Gei. Niewykluczone więc, że Anglik zasili lokalnego rywala.