Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami i ciekawostkami przed najbliższym meczem West Hamu z Huddersfield Town. 

West Ham jest niepokonany w trzech spotkaniach przeciwko Huddersfield Town w Premier League (2 wygrane, 1 remis). Lepszy bilans bez porażki Młoty mają tylko z Bradford City (4 mecze).

Huddersfield Town przegrał ostatnie trzy spotkania wyjazdowe z West Ham United we wszystkich rozgrywkach. Ostatni mecz we wschodnim Londynie bez porażki – maj 1971 roku (1:0 dla Terrierów).

Po wygraniu pierwszego meczu w minionym sezonie z Crystal Palace (3:0), Huddersfield Town pozostaje bez zwycięstwa w siedmiu kolejnych meczach w Londynie (1 remis, 6 porażek). Bilans bramkowy 1:17.

West Ham nie przegrał domowego meczu z zespołem zamykającym tabelę od lutego 2007 roku (Watford 0:1). W tym czasie wygrał siedem spotkań i trzy zremisował.

Zespoły z Yorkshire przegrały siedem ostatnich wyjazdowych spotkań z West Ham United (5 razy Hull City, raz Sheffield United i raz Huddersfield). Ostatni raz udało się to Leeds United w listopadzie 2002 (4:3).

West Ham chce po raz pierwszy wygrać trzy kolejne mecze w Premier League na London Stadium. Ostatni raz wygrali trzy spotkania z rzędu u siebie w lidze w 2016 roku, ale jeszcze na Boleyn Ground.

Huddersfield Town jest bez zwycięstwa od ośmiu meczów wyjazdowych w Premier League (jeden remis, 7 porażek). W ostatnich pięciu spotkaniach nie strzelili nawet gola.

Huddersfield Town zdobył tylko cztery punkty na 51 możliwych w ostatnich 17 meczach (jedna wygrana, 1 remis, 15 porażek).

Huddersfield Town nie zdobyło gola w 54% wszystkich meczów w Premier League (37/68). To jedyna drużyna w historii ligi, która nie zdobyła bramki w ponad połowie spotkań.

Huddersfield Town korzystało w tym sezonie z największej liczby piłkarzy w Premier League (29 razem z Southampton), ale tylko 9 piłkarzy zdobyło bramki (razem z Fulham). Co oznacza, że 31% zawodników Terrierów znalazło drogę do siatki w tym sezonie.

Bilans meczów obu drużyn w Premier League: 

3 mecze: dwie wygrane West Hamu (1 domowa, 1 wyjazdowa), jeden remis.