Nowy nabytek Młotów Javier Hernandez przyznał, że cieszy go perspektywa debiutu w Premier League, przeciwko swojemu byłemu klubowi Manchesterowi United na Old Trafford. 

Napastnik spędził w zespole Czerwonych Diabłów cztery lata, strzelając 59 goli w 157 występach. Meksykanin nadal jest ciepło wspominany przez fanów w „Teatrze Marzeń”.

 – Oczywiście będę bardzo szczęśliwy, że wrócę tam i zagramy. Mam nadzieję, że będę mógł zrobić na tym stadionie takie dobre rzeczy dla West Hamu jakie robiłem dla Manchesteru United. Mam nadzieję, że zdobędziemy trzy punkty i dobrze rozpoczniemy sezon. – wyznał najlepszy strzelec w historii występów reprezentacji Meksyku

 – Jestem bardzo podekscytowany. Ostatnie trzy lata w Madrycie i Leverkusen były dla mnie fantastyczne i pomogły mi. Ale przedtem byłem cztery lata w Anglii, bo był to mój pierwszy rozdział w europejskiej piłce. Powrót do Anglii sprawił mi dużą radość. Dla mnie jest to najbardziej konkurencyjna liga na świecie. Nie ma tutaj łatwych meczów. Premier League oferuje dużo wyzwań i dlatego tutaj jestem. Jestem bardzo zdesperowany z początku sezonu i pomogę zespołowi osiągać cele w najbliższym sezonie.