Javier Hernandez zrobi wszystko, co w jego mocy, aby strzelić gola przeciwko Newcastle, by zapewnić pierwsze zwycięstwo Młotów w tym sezonie.

Komentując przed meczem dla whufc.com, powiedział: „Oczywiście, ostatnie dwa tygodnie nie były pozytywne, ponieważ przegraliśmy dwa spotkanie, ale wygraliśmy w Pucharze, a to może budować zespół i spróbujemy udać się do Newcastle po jak najlepszy wynik”.

Z trzema golami w dziewięciu występach przeciwko GeordiesChicharito chce powiększyć swój dorobek i powiedział: „Mam nadzieję, że poprawimy swoją grę i zapewnimy sobie zwycięstwo, bo tego chcemy”.

To będzie bardzo pozytywne, aby przejść do przerwy reprezentacyjnej z wygraną, a następnie wrócić do gry na ważną grę w poniedziałek wieczorem przeciwko Huddersfield„.

Javier był zadowolony ze swoich goli z Southampton, mówiąc: „To były dobre strzały, nie tylko dlatego, że ja strzelałem, ale mogliśmy dzięki nim zremisować”.

Niestety, dostaliśmy rzut karny w ostatniej minucie i przegraliśmy, ale pokazaliśmy ducha walki w drugiej połowie, nawet jeśli końcówka meczu nie była najlepsza”.