Spekuluje się, że West Ham dołączył do grona kilku klubów Premier League zainteresowanych sprowadzeniem utalentowanego młodego skrzydłowego Hull City, Keana Lewis-Pottera. Wśród chętnych na zakontraktowanie Anglika są także Brentford, Southampton, a także Leicester oraz Tottenham.

Lewis-Potter to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy Championship. 20-latek zagrał w tym sezonie w 28 meczach, w których strzelił 6 bramek i zanotował 4 asysty.

Po udanym transferze Jarroda Bowena w 2020 roku we wschodnim Londynie panuje przekonanie, że Lewis-Potter to kolejny piłkarz The Tigers, który jest w stanie wprowadzić do drużyny Młotów sporo jakości. Mimo młodego wieku ma on doświadczenie w grze na profesjonalnym poziomie, albowiem sezon 2021/22 zakończył z dorobkiem 13 bramek i 5 asyst w 5 meczach League One. Portal transfermarkt.com wycenia go na 1 milion funtów, aczkolwiek mówi się, że oferta w wysokości 8 milionów ze strony Brentford została odrzucona. West Ham będzie musiał przygotować niemałą sumę, aby Hull City zgodziło się na jego odejście.