Jonathan Calleri został zwolniony z klubu i wrócił do Argentyny po okresie wypożyczenia – informuje portal claretandhugh, Ponadto z West Hamu odejdą Alvaro Arbeloa i Gökhan Töre.

23-letni napastnik w związku z urazami Andy’ego Carrolla i Diafry Sakho miał sporo szans na zaprezentowanie swoich umiejętności w końcówce sezonu, ale nie przekonał do siebie włodarzy klubu, by ci zapłacili za jego wykupienie Deportivo Maldonado 16 milionów funtów. W koszulce Młotów Calleri zdobył tylko jednego gola w 19 występach.

Arbeloa, który trafił na London Stadium w ostatnim dniu letniego okienka transferowego również nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W tym sezonie wystąpił tylko w czterech spotkaniach. West Ham nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z 33-letnim Hiszpanem.

Ostatni z zawodników Gökhan Töre od wielu miesięcy nie gra w piłkę z powodu kontuzji kolana i przebywa w Turcji. Klub nie wykupi go z Besiktasu Stambuł. Łącznie w barwach Młotów rozegrał osiem meczów, zaliczając jedną asystę.

W najbliższych tygodniach klub podejmie decyzję jaka przyszłość czeka Håvarda Nordtveita. Wszystko zależy od ofert, które wpłyną do klubu za Norwega.