C&H: Przełom w sprawie transferu Iheanacho

Portal poświęcony tematyce Młotów claretandhugh.info podał, iż West Ham United zrobił krok do przodu w sprawie negocjacji z Manchesterem City odnośnie przenosić Kelechi’ego Iheanacho na London Stadium.

Wydawało się, iż saga transferowa z przenosinami młodego Nigeryjczyka potrwa w najlepsze. Portal claretandhugh.info donosi jednak, iż West Ham zrobił krok naprzód w negocjacjach. Okazuje się, że klub z London Stadium zgodził się na zawarcie klauzuli odkupu, o którą zabiegał Manchester City. Oprócz tego, zajdzie potrzeba wyjaśnienia sytuacji prawnej napastnika, co może potrwać miesiąc, ale nie stanowi to dużego problemu. Obecnie kluby negocjują ze sobą kwotę, jaką Obywatele musieliby przelać na konto Młotów, gdyby ci pierwszy postanowili wykupić Iheanacho. Mówi się, że The Citizens będą mogli odkupić Kelechiego za 38 milionów funtów.

O usługi napastnika Manchesteru City walczy zabiega także Leicester City. Slaven Bilić potwierdził, że wiele klubów w Premier League walczy o te same cele transferowe.