Jak podaję portal claretandhugh.info West Ham United może pokusić się o sprzedaż Sofiane’a Feghouliego do AS Romy za 7-8 milionów funtów. Taki ruch transferowy może wynikać z finalizacji umowy Roberta Snodgrassa.

Cała polityka Młotów na to okienko opierana jest na graczy z doświadczeniem w Anglii. Na London Stadium trafił już Jose Fonte, a w ciągu kilku dni nowym zawodnikiem West Hamu ma zostać Robert Snodgrass z Hull City. Wiele wskazuje również na to, że do końca stycznia w bordowo-błękitnej koszulce zobaczymy napastnika Scotta Hogana.

Według C&H Feghouli po przyjściu Snodgrassa straciłby miejsce w składzie i wrócił na ławkę rezerwowych, a dodatkowo Slaven Bilić nigdy nie był do końca zadowolony z Algierczyka.

Jednak wydaje się, że doniesienia claretandhugh.info nie do końca są zgodne z prawdą, ponieważ Slaven Bilić w ostatnich wywiadach chwalił byłego skrzydłowego Valencii za mecze z Crystal Palace i Middlesbrough. Zdaniem Chorwata piłkarz zaaklimatyzował się już w Londynie i z meczu na mecz będzie odgrywał coraz ważniejszą rolę w klubie.

Podobne zdanie ma znany ekspert do spraw West Hamu ExWHUemployee, który w środku tygodnia w swojej audycji radiowej ujawnił, że jedynymi zawodnikami, którzy mogą zimą opuścić klub są Dimitri Payet i Jonathan Calleri.

Feghouli w tym sezonie wystąpił w 17 meczach Młotów, w których zdobył dwa gole i zaliczył jedną asystę.