Andy Carroll i Aaron Cresswell dostali pozwolenie od sztabu medycznego na wyjazd wraz z pierwszym zespołem na krótki obóz przygotowawczy do Dubaju. 

Rosły napastnik Młotów z powodu drobnego problemu z pachwiną nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z West Bromwich Albion. Slaven Bilić postanowił nie ryzykować pogłębienia się urazu Anglika. Aaron Cresswell doznał natomiast lekkiego stłuczenia mięśni nogi i w przerwie meczu z The Baggies opuścił boisko.

Jak podaje serwis claretandhugh.info, wraz z całą drużyną i sztabem szkoleniowym do Dubaju poleci także kadra klubowych lekarzy i fizjoterapeutów, którzy będą czuwać nad odpowiednim przebiegiem rehabilitacji i odnowy biologicznej piłkarzy.

Brak Andy’ego w składzie w zeszłą sobotę był podyktowany względami czysto zapobiegawczymi, tak samo jak decyzja o wcześniejszym ściągnięciu Aarona z boiska, jednakże nie ma żadnego powodu, dla którego obaj nie mieliby polecieć z resztą składu. Powinni być gotowi na mecz z Watfordem – oznajmił informator claretandhugh.info.