Calleri chce do Europy

Jeden z celów transferowych West Hamu Jonathan Calleri marzy o przeprowadzce do Europy. Znacznie umożliwić mu to może włoski paszport, który prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu Argentyńczyk otrzyma. 

Utalentowany snajper jest od kilku tygodni poważnie łączony z zespołem West Hamu jak i z ich zagorzałym rywalem Tottenhamem. Popularne Młoty starają się o wypożyczenie 22-latka, jednak to nie jest takie proste.

Problemem w pozyskaniu Calleriego jest jego karta zawodnicza. Po transferze z Boca Juniors do Deportivo Maldonado, karta piłkarza ma aż trzech współwłaścicieli. Saga związana z tym transferem może się ciągnąć aż do września. Do rywalizacji o pozyskanie tego snajpera chce również dołączyć Fiorentina.

 – Jeszcze w tym miesiącu powinienem otrzymać włoski paszport. Wtedy będę mógł przenieść się we wrześniu do Europy. To jest moje wielkie marzenie. – powiedział Calleri w wywiadzie dla stacji radiowej Radio del Pueblo

W tym sezonie gracz przebywa na wypożyczeniu w Sao Paolo. Dotychczas rozegrał 11 spotkań, w których zdobył osiem goli. Ponadto Calleri znalazł się wraz z Manuelem Lanzinim w kadrze Argentyny na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.

West Ham Poland

FREE
VIEW