Młody defensor Młotów Reece Burke przebywa obecnie na wypożyczeniu w Wigan Athletic F.C. DW Stadium znajduje się niecałe 25 mil od Old Trafford, dlatego wychowanek West Hamu postanowił obserwować poczynania The Hammers z wysokości trybun. 

20-to latek zrezygnował z możliwości zasiadania w loży VIP i wespół z trzema tysiącami fanów Młotów stał w kolejce po bilet. To nie pierwsza taka sytuacja. Podczas ostatniego ligowego starcia na Upton Park przeciwko Manchesterowi United Anglik także dopingował swoich starszych kolegów razem z pozostałymi kibicami. Wówczas ochroniarze nie chcieli go wpuścić na parking zarezerwowany wyłącznie dla piłkarzy. Burke musiał pokazać swoje zdjęcia z serwisu Google, aby udowodnić kim jest.

Utalentowany obrońca przebywa obecnie na wypożyczeniu w Wigan Athletic F.C, jednak poprzez podpisanie czteroletniego kontaktu z West Hamem pokazał, że wiąże swoją przyszłość z klubem ze wschodniego Londynu.

Oczywiście jako fan West Hamu oraz wieloletni kibic uważam, że to świetna sprawa być częścią tego klubu – powiedział piłkarz.