Utalentowany obrońca Młotów, Reece Burke jest bardzo zadowolony, że zespół tak szybko rozpoczął zajęcia treningowe, ponieważ daje mu to szansę kontynuowania dobrej dyspozycji z końca poprzednich rozgrywek. 

18-latek zadebiutował w Premier League pod koniec kampanii 2014/15 i dobrze spisywał się w kilku meczach. Anglik wykorzystał fakt, iż urazów nabawili się James Collins oraz James Tomkins i wskoczył do pierwszego składu West Hamu.

To naprawdę dobrze być z powrotem na boisku treningowym. Wszyscy wróciliśmy do treningów w poniedziałek i potem polecieliśmy do Irlandii i będziemy tutaj przez sześć dni. Nogi były trochę zmęczone po pierwszej sesji treningowej, ale we wtorek czułem się już bardzo dobrze. Mieliśmy bardzo krótką przerwę, ale myślę że to jest dobre dla nas. Będąc w grze z powrotem będziemy przez dłuższy okres pracował nad formą. Europejska kampania jest dla nas bardzo dobrą okazją do pokazania się. Zwłaszcza dla mnie, bo nigdy nie grałem w takich rozgrywkach. Myślę, że będzie w porządku. – powiedział Burke