Niezwykle utalentowany pomocnik Levskiego Sofia, Bozhidar Kraev może wkrótce wzmocnić West Ham United. Pozyskaniem 18-latka zainteresowani są również Manchester City oraz Juventus, ale to popularne Młoty są faworytem do zakontraktowania Bułgara.

West Ham negocjuje pozyskanie Kraeva z Levskim już od połowy grudnia. Transakcja powinna zostać zakończona przed końcem zimowego okienka transferowego, a Młoty zapłacą za pomocnika półtora miliona euro. W ciągu kilku dni piłkarz ma udać się do Londynu w celu przejścia testów medycznych.

Wszechstronny reprezentant Bułgarskiej młodzieżówki może grać zarówno na obu skrzydłach jak i na pozycji ofensywnego pomocnika. 18-latek w poprzednim sezonie wdarł się do pierwszego zespołu Levskiego Sofia i do tej pory rozegrał 45 spotkań, w których zdobył 13 bramek oraz zaliczył pięć asyst.

W styczniu 2015 roku Kraev przebywał na testach w Manchesterze City, ale angielski klub nie zdecydował się na pozyskanie Bułgara. Zawodnik uważany jest za jeden z największych młodych talentów grających w Europie.