Według raportu The Sun, West Ham United jest zainteresowany podpisaniem  kontraktu z lewym obrońcą Manchesteru United, Brandonem Williamsem. 

David Moyes bez wątpienia będzie traktował priorytetowo dodanie środkowego napastnika i środkowego pomocnika. Potrzebuje również lewego obrońcy – Williams byłby bardzo sprytnym dodatkiem dla West Hamu.

The Sun twierdzi, że Młoty są chętne do wypożyczenia Williamsa na londyński stadion z Old Trafford w przyszłym sezonie

Miałoby to sens, gdyby Ole Gunnar Solskjaer wysłał młodą gwiazdę na wypożyczenie, zamiast trzymać go w Man United, żeby grał w drużynie młodzieżowej, czy po prostu siedział na ławce.

Wiliams jest atakującym lewym obrońcą i idealnie nadawałby się do gry na lewym skrzydle. Zawodnik może również grać na prawej obronie, więc w przyszłym sezonie zapewniłby solidną osłonę Coufalowi.

Szef Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjaer zachwycał się młodym asem Czerwonych Diabłów na początku tego miesiąca

Myślę, że Brandon był absolutnie wyjątkowy, odkąd się pojawił. Każde wyzwanie, któremu stawił czoła, było przemyślane i rozsądne. Ma dopiero 19 lat, zaliczył 12 startów i bardzo przypomina mi mentalność Gary’ego Neville’a.

Brandon Williams zanotował 14 asyst w 60 meczach dla młodzieżowych drużyn Manchesteru United. Zdobył również jednego gola i trzy asysty dla swojego zespołu seniorów.

West Ham, Manchester United i sam Williams z pewnością skorzystaliby na przeniesieniu gracza na London Stadium.