Z bardzo dobrej strony w piątek pokazali się na arenie międzynarodowej zawodnicy West Ham United. Swoje występy zaliczyli m.in. Marko Arnautović, Manuel Lanzini i Declan Rice.

Manuel Lanzini rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu towarzyskim reprezentacji Argentyny z Włochami. Albicelestes wygrali 2:0, a nasz pomocnik strzelił drugą bramkę w 85 minucie gry. Dla Jewela było to pierwsze trafienie w narodowych barwach w trzecim występie.

Gdzie indziej Marko Arnautović zdobył dwie bramki dla Austrii w wygranym meczu 3:0 ze Słowenią. Były to trafienia numer 17 i 18 dla Arniego w 68 występie.

Declan Rice zaliczył debiut w dorosłej reprezentacji Irlandii w przegranym 0:1 starciu towarzyskim z Turcją. 19-latek rozegrał pełne 90 minut i został wybrany najlepszym piłkarzem tego meczu. To kolejne wyróżnienie dla naszego zawodnika, po tym jak w niedzielę otrzymał nagrodę dla najlepszego Irlandzkiego piłkarza do lat 19.

João Mário grał przez 61 minut w wygranym 2:1 spotkaniu z Egiptem. Faraonowie wygrywali do 92 minuty 1:0, ale dwa trafienia Cristiano Ronaldo w doliczonym czasie gry zapewniły ostateczny triumf Portugalczykom.

Sead Hakšabanović pojawił się na placu gry w 65 minucie meczu Czarnogóry z Cyprem (0:0). Dla 18-latka był to trzeci występ w narodowych barwach.

Joe Hart przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Anglików w starciu z Holandią. Synowie Albionu wygrali 1:0 z Holandią po golu Lingarda.

Angelo Ogbonna (Włochy) i Cheikhou Kouyaté (Senegal) także całe 90 minut siedzieli na ławce rezerwowych w meczach z Argentyną i Uzbekistanem.