Karren Brady wydaje się być gotowa do opuszczenia zarządu w West Hamie i powrotu do Birmingham City. Zasugerowano, że wiceprezes Młotów powróci do St Andrew’s, aby objąć podobną rolę.

Laurence Bassini próbuje dokończyć przejęcie klubu Championship i w środę (15 czerwca) poinformował, że wkrótce przedstawi cały zarząd.

Będzie dwóch prezesów, którzy są seniorami w piłce nożnej – powiedział Bassini w talkSPORT. Nie mówię kogo sprowadzam. Wymienię zarząd na konferencji prasowej, gdzie wszyscy będą obecni. 

Jest kobieta, która będzie wiceprzewodniczącą – jest bardzo szanowaną osobą z wielkim doświadczeniem. Będzie także prezes z ogromnym potencjałem i wiedzą.

Moxley – dziennikarz Sunday People – poinformował później za pośrednictwem swojego osobistego konta na Twitterze, że Bassini zdecydowanie sugeruje, że kobietą, o której mowa, jest Brady.

Gdzie taka decyzja (Sullivana i Brady) stawia West Ham?

Jeśli Sullivan wraz z Brady są „w drodze” do przejęcia Birmingham, co dzieje się z Davidem Goldem? Fani West Hamu spędzili lata wzywając GSB do opuszczenia klubu i chociaż wygląda na to, że ich życzenia zostaną spełnione, pozostawia to wiele niepewności.

Daniel Kretisnky mógłby zostać naszym nowym, pełnoprawnym właścicielem dzięki takiemu ruchowu. Jest to coś, na co całkowicie czekamy. Czeski miliarder od początku kreowany był na kogoś, kto ma być ulepszeniem zarządu.

David Moyes przywraca Młoty na właściwe tory, ale musi być wspierany, jeśli West Ham zamierza kontynuować rozwój. Czyżby wszystko wskazywało na to, że nie tylko transfery zawodników przyniosą we wschodnim Londynie zmiany?