Napastnik West Hamu, Jarrod Bowen, jest szczęśliwy, że będzie mógł stawić czoła swojej byłej drużynie jaką jest Hull City, w ramach drugiej rundy Carabao Cup.

Dla Anglika starcie z Tygrysami będzie podziękowaniem za to, że klub ten pozwolił mu wypłynąć na szerokie wody i stać się świetnym piłkarzem. Bowen spędził w Hull City pięć i pół roku. Łącznie dla pierwszej drużyny The Tigers, Jarrod rozegrał 131 występów w których zdobył 54 bramki.

Wdzięczność 23-latka nie oznacza jednak, że zastosuje on taryfę ulgową dla swego byłego zespołu. Napastnik chce dać z siebie sto procent i pomóc swojej obecnej drużynie przejść do kolejnej rundy Pucharu Ligi Angielskiej.

 – „Chcemy przejść do następnej rundy i zaprezentować się godnie w tej edycji Pucharu Ligi Angielskiej.

 – „Jestem naprawdę podekscytowany, że wylosowaliśmy Hull City w następnej rundzie Pucharu Carabao i dobrze będzie zobaczyć wiele znajomych twarzy przed i w trakcie meczu.” – powiedział napastnik.

 – „Dla mnie osobiście będzie wspaniale zagrać przeciwko nim i zobaczyć tych wszystkich ludzi, ale jak powiedziałem, jestem teraz graczem West Hamu i muszę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc nam przejść do następnej rundy.