Po meczu na Anfield Slaven Bilić nie krył swojego zadowolenia. Zdaniem Chorwata jego piłkarze byli w niedzielę zjednoczeni i dzięki temu udało się wywieźć z Liverpoolu cenny punkt.

– Piłkarze zasłużyli na pochwały. Ten mecz nie rozpoczął się dla nas dobrze, bo szybko straciliśmy gola. Piłkarze świetnie zareagowali w pierwszej połowie i stworzyli sobie sporo sytuacji bramkowych. Oczywiście musieliśmy się bronić przed dłuższy czas w tym spotkaniu, ale jestem zadowolony z reakcji zawodników po stracie gola. – powiedział SuperSlav

– W drugiej połowie spodziewaliśmy się ataków Liverpoolu. Pokazaliśmy jakość i zdobyliśmy punkt, który jest dla nas bardzo cenny. Przegraliśmy ostatnio u siebie 1:5 z Arsenalem, a potem straciliśmy szybkiego gola na Anfield i nasze zaufanie trochę spadło. Ja powiedziałem zawodnikom, żeby pokazali przede wszystkim pracę zespołową i wspólny charakter. Dzięki temu osiągnęliśmy dobry wynik. – dodał

– Randy pomylił się przy drugiej bramce dla Liverpoolu, ale potem grał naprawdę dobrze i pokazał kilka świetnych interwencji. Jestem z niego zadowolony.

– Mamy przed sobą teraz ważne mecze. Gramy z Burnley i Hull i te mecze musimy wygrać. Mam nadzieję, że wygramy i te mecze mogą odmienić nasz sezon. Po tych spotkaniach możemy znaleźć się w lepszej sytuacji. Oczywiście to będą trudne mecze, ale my musimy pokazać swoją jakość i nasze zjednoczenie. Jestem pewien, że zespół będzie gotowy na mecz z Burnley. – zakończył były trener Besiktasu Stambuł