Slaven Bilić nie krył swojego zadowolenia po zwycięskim meczu Młotów z Southampton (2:1). Zdaniem Chorwata te trzy punkty były niezwykle potrzebne jego zespołowi i dały niezwykłą ulgę.

To niezwykle ważne trzy punkty dla nas. Potrzebowaliśmy ich i teraz możemy powiedzieć, że mamy pozytywną serię sześciu meczów bez porażki. Ostatnio mieliśmy serię ośmiu meczów bez wygranej, ale udało nam się. To naprawdę dobry wynik, biorąc pod uwagę to co wydarzyło się w pierwszej połowie. Pokazaliśmy wielką zmianę charakteru i zmianę postawy na boisku. Sprawiedliwie mówiąc to mogliśmy stracić jeszcze dwa gole w pierwszej części. Zasłużyliśmy na zwycięstwo dzięki ciężkiej pracy i podejściu. Pokazaliśmy na co nas stać w drugiej połowie. Wróciliśmy do tego meczu, a biorąc pod uwagę, że to Premier League to naprawdę ciężkie zadanie. – powiedział 47-latek

To wspaniale, że gracze wrócili po kontuzjach. To jest dobra motywacja i spodziewamy się, że następni gracze również wrócą szybko. To naprawdę dobra noc dla fanów West Hamu. I jestem szczególnie zadowolony z nich, że byli z nami w tym ciężkim momencie i pomogli nam w drugiej połowie. Oni byli z nami i my to czuliśmy. Andy jest dobrym graczem. On potrzebuje regularnej gry bez urazów. Michail zasługuje na grę. To jeden z przykładu piłkarza, który jest nowy w zespole i jeszcze młody i dzięki grze zmienia swój poziom na lepszy. On nie grał na początku sezonu, bo mieliśmy kilku graczy, którzy grali bardzo dobrze na tych pozycjach. – zakończył menedżer Młotów