Slaven Bilić nie wykluczył ewentualnego transferu Daniela Sturridge’a latem. Chorwat w telegraficznym skrócie powiedział, że ma gotową listę napastników, na której między innymi znajduje się Anglik.

Szkoleniowiec West Hamu w jednym z wywiadów opisał napastnika Liverpoolu jednym przymiotnikiem – niewiarygodny – po czym dodał:

-Liverpool ma wielu klasowych snajperów, nie chce komentować decyzji innych menadżerów.

Sturridge w minioną sobotę zagrał w meczu przeciwko Crystal Palace, niestety z miernym skutkiem, ponieważ reprezentant Anglii ponownie nabawił się kontuzji – tym razem stawu biodrowego. Sobotnie obrażenie kontynuuje pechową serię urazów dla 27-latka. Anglik w tym sezonie od pierwszych minut rozegrał jedynie pięć spotkań. W poprzednich dwóch kampaniach nazbierał 18 takich występów, co czyni go jednym z najbardziej kontuzjogennych piłkarzy w całym Premier League.

-Jeżeli wrócimy pamięcią do tego, co wyprawiał na boisku dwa czy trzy sezony temu, to można śmiało mówić o nim jako geniuszu. Teraz gra bardzo rzadko. Kilka dni temu oglądałem mecz The Reds ze Stoke, Daniel wszedł na boisko i popisał się kilkoma świetnymi podaniami. Genialnie dzielił się piłką – powiedział Bilić.

-Nie znam sytuacji w Liverpoolu, nie wiem co się dzieje na treningu. Wiem na pewno, że kiedy Sturridge jest zdrowy, to robi świetne rzeczy. Szczególnie gdy gra z Mane, Coutinho lub Lallaną – zakończył Chorwat.