Bilić o sytuacji Lanziniego

Angielskie media coraz częściej spekulują na temat Manuela Lanziniego. Zawodnik do tej pory nie podpisał nowego kontraktu z Młotami i na Wyspach Brytyjskich pojawiają się informację o ewentualnym zainteresowaniu Liverpoolu. Slaven Bilić zabrał głos w tej sprawie.

 – Rozmawiałem z nim w zeszłym sezonie kilka razy, także pod koniec kampanii i na początku tego sezonu. On wie, że jest tutaj szanowany. Jest zdecydowanie jednym z kluczowych zawodników w klubie. Ma przed sobą wielki rok i my znamy jego sytuację. Robimy wszystko, aby go zatrzymać. – wyznał Chorwat

 – On ma długą umowę z nami. Wiemy jaki stosunek do tego typu sytuacji mają właściciele. Oni aktywował jego klauzulę przy wykupieniu przed czasem. Pokazaliśmy mu jak go szanujemy i zasługuje na dalszą grę u nas. Nie ma wątpliwości, że jest naszym kluczowym graczem. Będziemy się nim opiekować. 

 – On jest świetnym chłopakiem i nigdy nie dał znaku, że jest nieszczęśliwy. Oczywiście każdy zna jego sytuacje. Każdy piłkarz chce swoją sytuację najlepiej, ale wiem na pewno, że jest tutaj szczęśliwy. 

Piotrek Świtalski

Fanatyk wszystkiego co związane z West Ham United. piotrswitalski91@gmail.com