Angielskie media coraz częściej spekulują na temat Manuela Lanziniego. Zawodnik do tej pory nie podpisał nowego kontraktu z Młotami i na Wyspach Brytyjskich pojawiają się informację o ewentualnym zainteresowaniu Liverpoolu. Slaven Bilić zabrał głos w tej sprawie.

 – Rozmawiałem z nim w zeszłym sezonie kilka razy, także pod koniec kampanii i na początku tego sezonu. On wie, że jest tutaj szanowany. Jest zdecydowanie jednym z kluczowych zawodników w klubie. Ma przed sobą wielki rok i my znamy jego sytuację. Robimy wszystko, aby go zatrzymać. – wyznał Chorwat

 – On ma długą umowę z nami. Wiemy jaki stosunek do tego typu sytuacji mają właściciele. Oni aktywował jego klauzulę przy wykupieniu przed czasem. Pokazaliśmy mu jak go szanujemy i zasługuje na dalszą grę u nas. Nie ma wątpliwości, że jest naszym kluczowym graczem. Będziemy się nim opiekować. 

 – On jest świetnym chłopakiem i nigdy nie dał znaku, że jest nieszczęśliwy. Oczywiście każdy zna jego sytuacje. Każdy piłkarz chce swoją sytuację najlepiej, ale wiem na pewno, że jest tutaj szczęśliwy.