Menadżer Młotów Slaven Bilić oznajmił, iż ma nadzieję, że Andy Carroll będzie dostępny na następny ligowy mecz przeciwko Chelsea. 

Zbliżający się mecz z liderem Premier League przysparza sporo kłopotów Slavenowi Biliciowi. Chorwat będzie miał nie lada problem z zestawieniem linii ataku, gdyż Andy Carroll dopiero wraca do pełni zdrowia, Andre Ayew nie jest jeszcze w 100% gotowy na mecz od pierwszej minuty, a Michail Antonio wypada z gry z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę obejrzaną w meczu z Watfordem.

Super Slav powiedział: Chłopcy z naszego zaplecza medycznego powiedzieli, że Andy zacznie trenować z zespołem koło wtorku lub środy. W piątek już biegał, podobnie jak w sobotni poranek i nie czuł żadnego bólu ani negatywnych bodźców. Razem z naszym zapleczem medycznym wciąż walczymy o niego. Oni mówią środa, ja mówię wtorek. Wtedy, mam nadzieję, że cztery czy pięć dni treningów będą wystarczającym czasem, by mógł on świecić pełnią blasku w następnym meczu. Mamy nadzieję, że będzie on mógł zagrać w spotkaniu przeciwko Chelsea – zakończył Boss.