Bilić: Antonio zasłużył na nowy kontrakt

Slaven Bilić w czwartek na konferencji prasowej odpowiadał na pytania dziennikarzy. Jednym z tematów rozmowy z Chorwatem był nowy kontrakt Michaila Antonio.

Reprezentant Anglii dostał ofertę przedłużenia umowy i obecnie trwają rozmowy, pomiędzy obiema stronami. Bilić ma nadzieję, że 26-latek szybko złoży podpis na kontrakcie do 2022 roku.

 – Antonio grał świetnie w poprzednim sezonie i również w tej kampanii spisuje się bardzo dobrze. Kiedy piłkarze w jego wieku grają tak dobrze to przyciągają zainteresowanie innych klubów. Dlatego chcemy jak najszybciej porozumieć się z graczem, bo on zasługuje na nowy kontrakt. To bardzo dobra decyzja klubu i zarząd ma ode mnie oczywiście zielone światło. Nie wiem jakie są szczegóły negocjacji, ale mam nadzieję, że finalizacja jest blisko. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów, bo Michail swoim zaangażowaniem, pasją, jakością i pracą zasłużył sobie na to. Jego gole bardzo pomagają drużynie. – powiedział 48-latek

Były gracz Nottingham Forest miałby podpisać 5,5-letni kontrakt, wart 70 tysięcy funtów tygodniowo. W ostatnich rankingu 100 najwartościowszych zawodników na świecie, Antonio zajął ostatnie 100 miejsce. Wyceniany jest na 31,8 miliona funtów.

West Ham Poland

FREE
VIEW