Ben Johnson swój powrót do zespołu po miesiącu przerwy, może zaliczyć do udanych. Gracz, który wrócił po kontuzji ścięgna podkolanowego, pomógł utrzymać West Hamowi ważne czyste konto.

Minęły cztery tygodnie, więc powrót do zwycięskiej drużyny to wspaniałe uczucie – powiedział po meczu z Anderlechtem Johnson. To było ciężkie spotkanie i mamy rewanż w przyszłym tygodniu. Moje 90 minut na boisku z dobrym samopoczuciem jest fantastyczne. 

W pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo okazji, aby strzelić gola, ale to dobry zespół i nie było nam łatwo wypracować wygarną. Nasi nowi zawodnicy pokazują klasę.

Bardzo się cieszę z gry Flynna

Zawsze mu mówiłem, że będzie dla nas ważny. W Belgii zaliczył świetną grę i chwała mu za cierpliwość. Mam nadzieję, że wejdzie na boisko wiele razy i pokaże, co  jeszcze może zrobić więcej.

Scamacca nie popełnia błędów nawet na treningach

Jest wielkim atutem dla nas, ma wspaniałe sztuczki, wizję gry i oczywiście genialne wykończenie. Ciężko było mu przez dłuższy czas, ponieważ chorował, ale teraz nabiera formy w lidze i w meczach europejskich, więc zawsze dobrze jest mieć obu napastników strzelających – on i Mick grają bardzo dobrze i rodzi to świetną rywalizację. Posiadanie takiej klasy graczy z pewnością jest dla nas atutem na przyszłość.

Rywalizacja w Lidze Konferencyjnej wygląda dla nas optymistycznie – chcemy wygrać grupę

Chcemy jak najszybciej zakończyć ten proces i mamy nadzieję, że w następny czwartek uda nam się uzyskać kolejny dobry wynik. Potem mamy Silkeborg w Londynie i wyjazd do Rumunii – oczywiście chcemy skończyć w czołówce grupy i uniknąć tych dwóch meczów w lutym.

West Ham-Fulham to zawsze dobry mecz, niezależnie czy to na naszym stadionie, czy w Craven Cottage

To będzie ciężki mecz. Zawodnicy będą mieli inne ustawienia na niedzielę, więc odpoczynek dla niektórych z nich w czwartek, był bardzo ważną rzeczą w kontekście niedzielnej gry.