ExWHUemployee poinformował na Twitterze, że Manuel Pellegrini planuje dokonać kilku zmian w wyjściowej jedenastce na mecz z Bournemouth. Planujemy przeanalizować jakich roszad może dokonać chilijski menedżer.

W bramce zapewne nie będzie zmian. Łukasz Fabiański zagrał dobry mecz z Liverpoolem pomimo wpuszczenia czterech bramek. Adrián ma bardzo mało szanse na występ z Wisienkami.

Jeśli chodzi o defensywę to tutaj może dojść do kilku zmian, ale nie musi. Do gry gotowy jest już Aaron Cresswell i znajdzie się w 18-stce meczowej. Anglik może zastąpić Arthura Masuaku, ale nie wiadomo w jakiej jest formie i prawdopodobnie usiądzie na ławce. Do gry pali się także Issa Diop i ewentualnie w składzie może zastąpić Balbuenę lub Ogbonnę. Także Pablo Zabaleta jest wymieniany wśród kandydatów do gry od pierwszej minuty.

W pomocy prawdopodobnie będzie najwięcej zmian. Pellegrini z Bournemouth powinien zagrać dwoma środkowymi pomocnikami a nie trzema jak z Liverpoolem. Na ławce zapewne usiądzie Rice i w środku pola zobaczymy Wilshere’a i Noble’a, choć oprócz Rice’a o miejsce w składzie walczą także Pedro Obiang i Carlos Sánchez.

Andriy Yarmolenko dał dobrą zmianę z Liverpoolem i ma zastąpić Michaila Antonio na prawym skrzydle. Felipe Anderson raczej zachowa miejsce na drugim boku. Za jednego środkowego pomocnika wskoczy albo ktoś na pozycję numer 10 lub drugi napastnik. Rywalizacja jest spora bo na te dwie pozycje Pellegrini ma kilku zawodników. Za napastnikiem mogą zagrać Lucas Perez (znajdzie się w 18stce) czy Robert Snodgrass. A jeśli chodzi o atak to do Arnautovicia dołączy Chicharito, pod warunkiem oczywiście, że zagramy 4-4-2.