West Ham United w sezonie 2018/19 znacznie poprawił grę na własnym boisku w porównaniu do poprzednich kampanii rozgrywanych na London Stadium. Pod wrażeniem zaangażowania fanów jest Fabián Balbuena, który nie krył ciepłych słów pod ich adresem po ostatnim meczu z Southampton.

– To było fantastyczne zakończenie sezonu. Wygrywanie spotkań zawsze jest piękne, ale zwycięstwo w ostatnim meczu u siebie w tym sezonie było wyjątkowe dla fanów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sobotniej wygranej. Fani zawsze byli z nami, kiedy przegrywaliśmy, kiedy wygrywaliśmy i kiedy remisowaliśmy. Zawsze nas wspierają i czuliśmy to przez cały sezon i jesteśmy im za to wdzięczni – wyznał popularny „Generał”.

Dwie bramki w meczu ze Świętymi zakończyły serię 11 meczów bez gola Marko Arnautovicia. Paragwajski stoper był zachwycony z przełamania Arniego, ale i z kolejnego czystego konta drużyny.

– To wspaniała chwila dla Marko. Wiemy, że zawsze chce zdobywać gole, więc byliśmy bardzo zadowoleni z gry, ponieważ wszyscy pracowali nad strzeleniem tej bramki. Marko i Ryan Fredericks zasługują na wielkie pochwały za ten występ. 

– Jako obrońca zawsze starasz się zachować czyste konto. Pracujemy nad tym każdego dnia na treningach. Staramy się być skupieni, skoncentrowani i nie pozwalamy rywalom zdobywać przestrzeni. Cieszymy się z kolejnego czystego konta – zakończył Balbuena.