Ayew: W tym sezonie możemy zajść daleko

West Ham United pozyskał podczas obecnego okienka transferowego ofensywnych graczy w postaci Marko Arnautovicia oraz Chicharito. Andre Ayew uważa, że z taką siłą rażenia Młoty mogą zajść daleko w przyszłym sezonie.

Napastnik reprezentacji Ghany jest podekscytowany możliwością współpracy z takimi zawodnikami jak Marko Arnautović, Javier Hernandez, Diafra Sakho, Andy Carroll, Manuel Lanzini czy Michail Antonio. Zdaniem Ayew, Slaven Bilić będzie dysponował mocną kadrą, dzięki czemu West Ham może zajść daleko w przyszłym sezonie.

Cieszę się, że do klubu przychodzą zawodnicy z wielką jakością. Myślę, że mamy dobry skład, ale teraz musimy robić swoje na boisku. Mieliśmy już dobrą kadrę, ale dzięki kilku transferom jesteśmy jeszcze groźniejsi. Dzięki temu klub wejdzie na wyższy poziom – ocenił.

W tym sezonie możemy zajść daleko, jednak musimy wciąż ciężko pracować i pozostać w skupieniu.

Nasz napastnik jest także zdania, że Chcicharito będzie miał bardzo duży wpływ na postawę całego zespołu. Meksykanin ma już całkiem pokaźny bagaż doświadczeń zdobyty w Premier League.

Zawsze dobrze jest grać u boku zawodników, którzy mają doświadczenie zdobyte w wielkich klubach na najwyższych szczeblach. Właśnie tacy są zawodnicy, którzy grali w Lidze Mistrzów. Myślę, że Javier doda nam woli walki, przysporzy wiele kłopotów obrońcom drużyn przeciwnych. Musimy trenować razem, żeby dostosować się do jego stylu. Zupełnie inaczej jest, jak analizuje się czyjąś grę, niżeli wspólnie ćwiczy. Zrobimy wszystko, żeby otworzyć mu drogę do bramki – zakończył Ayew.