Napastnik Młotów André Ayew po meczu z Crystal Palace powiedział, że zespół Młotów musi uczyć się na własnych błędach i nie może pozwolić na utratę punktów w końcowych fazach meczów.

Ghańczyk jest ostatnio w bardzo dobrzej formie. Po dublecie przeciwko Tottenhamowi, Ayew dorzucił także pięknego gola w meczu z Orłami. Jednak nie udało się WHU dowieźć prowadzenia do końca meczu.

– Ten wynik jest dla nas jak porażka. Jesteśmy rozczarowani. To był ciężki mecz i trudno się grało, gdy chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy straciliśmy gola kontaktowego. Rywal miał swoje okazje, ale jesteśmy rozczarowani, że mecz zakończył się wynikiem 2:2. Musimy zapomnieć o tym rozczarowaniu i poprawić to co zrobiliśmy źle w drugiej połowie, kiedy zagramy z Liverpoolem. – mówi 27-latek

– Nie byliśmy zbyt często przy piłce i nasi obrońcy ciągle byli pod presją. Odpowiedź na porażkę z Brighton, nie była zła, ponieważ wygraliśmy na Wembley, ale szczerze mówiąc powinniśmy opuścić Selhurst Park z trzema punktami i powinniśmy mieć dwa zwycięstwa z rzędu.