W środę w Internecie ExWHUemployee w swojej audycji radiowej opowiedział o nowinkach transferowych w West Hamie. 

West Ham United niebawem pozyska Xande Silvę z Vitorii Guimaraes. Ofensywny pomocnik będzie kosztował Młoty 2 miliony funtów. Manuel Pellegrini chce, aby piłkarz był kluczową postacią zespołu U23, ale menedżer będzie monitorował jego grę.

Delegacja West Hamu jest w Portugalii i negocjuje z FC Porto transfery kilku piłkarzy. Przenosiny Moussy Maregi na London Stadium są mało prawdopodobne, ponieważ Młoty wolą Yacine’a Brahimiego i Danilo Perreirę.

João Mário zapowiedział Interowi, że chce trafić do West Hamu niż do innego klubu. West Ham planuje wypożyczyć piłkarza na dwa sezony z obowiązkiem wykupu. Inną opcją jest Danny Drinkwater z Chelsea.

Do akademii Młotów dołączy trzech nowych zawodników: Oprócz Xande Silvy będą to: Ben Stroud (New York Red Bull) i Charlie Nystrand-Sacaneno (Hittarps IK).

Bardzo prawdopodobne, że Reece Oxford, Sam Byram i Jordan Hugill odejdą z klubu podczas tego okienka transferowego. Nathan Holland i Sead Hakšabanović mają trafić na wypożyczenie do silnych klubów w Championship.

West Ham jest zainteresowany Maxim Gomezem z Celty Vigo, ale jak do tej pory klub nie wystosował żadnej oferty za urugwajskiego napastnika.

Przedstawiciele West Hamu, którzy są w Portugalii starają się zbudować długoterminowe relacje z klubami zwłaszcza z FC Porto i Benfiką Lizbona.

Michail Antonio i Pedro Obiang nie są na sprzedaż w tym okienku transferowym. Obaj mają być ważnymi piłkarzami w składzie Manuela Pellegriniego.