Arnie: “Zagraliśmy cudownie”

Marko Arnautović jest zachwycony wysokim zwycięstwem nad Burnley, a przede wszystkim postawą drużyny w całym meczu.

Zdobywca jednej z bramek dla oficjalnej strony powiedział:

– “Myślę, że przez 90 minut całkowicie zdominowaliśmy grę i mogliśmy zdobyć więcej goli, ponieważ stworzyliśmy wiele okazji. Znamy Burnley i jedyną rzeczą, którą mieli, była długa piłka. Ale ogólnie graliśmy niesamowicie. Pozostaliśmy spokojni, gdy wyrównali na 1-1 i 2-2 i nie było to łatwe, ale myślę, że prawdopodobnie zasłużyliśmy na wygraną.

– “Musisz zachować spokój jako napastnik i spróbować wykończyć akcję, jaka jest ci dana. Brawa dla Felipe Andersona i Chicharito za to, że są spokojni i strzelają w ten sposób bramki. To było niesamowite wykończenie.

Arnautović i Anderson wyglądają razem na zgrany duet, razem moga tworzyć niesamowite rzeczy.

– “Zawsze staramy się znaleźć to w grze. Wiemy, że to nie jest łatwe, ponieważ Burnley grało bardzo defensywnie i musieliśmy przejść przez linię. Próbowaliśmy, a dziś była to świetna gra od wszystkich piłkarzy, więc to było wspaniałe uczucie zdobyć trzy punkty“.

West Ham w przyszłym tygodniu pojedzie do Huddersfield, ale nasz numer 7 nie był w nastroju do meczu, który jest dopiero za tydzień, mówiąc:

– “Nie musimy teraz rozmawiać o Huddersfield, ponieważ właśnie zszedłem z boiska i jestem bardzo zmęczony, więc spróbuję odzyskać siły. Mamy dzień, dwa wolnego, w zależności od tego, co mówi trener, wtedy wrócimy do treningu i skoncentrujemy się na Huddersfield. Zobaczymy. To nie jest łatwy mecz. Jest to spotkanie wyjazdowe, mają również jakość i potrzebują punktów, więc zobaczymy.

West Ham Poland

FREE
VIEW