Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Michail Antonio został powołany na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Jamajki. Napastnik Młotów będzie przebywał w ojczyźnie pomiędzy 27. stycznia a 3. lutego, a w tym czasie ma szansę wystąpić w trzech meczach.

Ze względu na panujące w listopadzie obostrzenia związane z pandemią na terenie obu Ameryk ówcześnie zaplanowane mecze kwalifikacyjne do Mundialu w Katarze w tamtym regionie odbędą się w ramach specjalnej zimowej przerwy reprezentacyjnej. Drużyna Jamajki ma w tym okresie do rozegrania trzy spotkania:

  • z Meksykiem,
  • z Panamą,
  • z Kostaryką.

Ekipa Reggae Boyz cały czas ma szansę na awans, bowiem z sześcioma meczami do rozegrania znajduje się na 6. miejscu w grupie z dorobkiem 7 punktów. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ do turnieju finałowego zakwalifikować mogą się tylko 4 drużyny, z czego najgorsza z nich będzie musiała spróbować swoich sił w międzykontynentalnych meczach barażowych. Miejmy nadzieję, że drużyna Jamajki poprawi swoją sytuację w grupie, a Antonio wróci do wschodniego Londynu bez problemów.