Jeden z najlepszych zawodników Młotów w tym sezonie Michail Antonio był niezwykle zachwycony ze zdobycia trzech punktów i zachowania czystego konta w spotkaniu ligowym z Crystal Palace. 

 – Wiedzieliśmy, że zwycięstwo w końcu przyjdzie. Bardzo cieszymy się z czystego konta i wygranej. Teraz musimy piąć się wyżej w tabeli. Udało nam się utrzymać prowadzenie, pomimo gry w osłabieniu przez 15 minut. Wszyscy dali z siebie wszystko i nie możemy doczekać się kolejnego spotkania. – powiedział 26-latek

 – Przed tym meczem straciliśmy z powodu kontuzji naszych dwóch obrońców, więc musiałem zagrać na prawej stronie defensywy i tam wykonać swoje zadanie. Gra w powietrzu z Benteke to wielkie wyzwanie. To wysoki i silny facet widać, że świetnie gra głową. Ja gram przyzwoicie głową, więc po prostu musiałem dać z siebie wszystko i walczyć z nim w pojedynkach powietrznych. 

Były gracz Reading i Nottingham Forest wypowiedział się również na temat swojego pobytu na zgrupowaniu reprezentacji Anglii.

 – To był dobry czas dla mnie na zgrupowaniu reprezentacji. To zawsze dobre doświadczenie i możliwość trenowania z najlepszymi zawodnikami w Anglii. Mam nadzieję, że utrzymam miejsce w kadrze. 

Antonio w tym sezonie rozegrał 13 spotkań, w których zdobył pięć goli.