Jak donosi brytyjski tabloid The Sun, działacze Crystal Palace chcą ściągnąć na Selhurst Park skrzydłowego Młotów Michaila Antonio.

Jeszcze niedawno popularne Orły były wymieniane w gronie zespołów, które mogą spaść z Premier League. Wówczas Franka de Boera zastąpił Roy Hodgson, który diametralnie zmienił oblicze drużyny. Obecnie stołeczny klub pod wodzą Anglika zajmuje 11. miejsce w ligowej tabeli.

Były selekcjoner Synów Albionu chce wzmocnić swój zespół przed następną kampanią i już rozgląda się za potencjalnymi nabytkami. Według dziennika The Sun, brakującym elementem układanki Hodgsona jest Michail Antonio. Gazeta sugeruje, iż czarnoskóry pomocnik nie ma przyszłośc w West Hamie, jeśli na stanowisku szkoleniowca pozostanie David Moyes. Podstawą wysnucia takiej tezy ma być fakt, iż atakujący The Hammers rozegrał w tym sezonie jedynie 21 spotkań.

Doniesienia wyspiarskiego brukowca należy rozpatrywać w kategorii plotki. Portal claretandhugh.info donosi, iż źródła zbliżone do klubu potwierdzają, że West Ham nie ma zamiaru sprzedawać Antonio, którego kontrakt z Młotami obowiązuje do 2021 roku.