Michail Antonio w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu przyznał, że zespół ma w sobie niespotykaną wiarę i jest w stanie pokonać każdego przeciwnika. Anglik był rozczarowany brakiem zwycięstwa w ostatnim starciu z The Citizens. 

Zmierzamy zdecydowanie w dobrym kierunku. Jesteśmy rozczarowani brakiem zwycięstwa z Manchesterem City, a to świadczy o tym, że jesteśmy dobrym zespołem. Mieliśmy kilka bardzo dobrych okazji żeby wygrać ten mecz. Mamy w sobie to przekonanie, że możemy pokonać każdego. Chcemy ciężko pracować w każdym spotkaniu i inkasować trzy punkty. – powiedział były gracz Reading i Sheffield Wednesday.

Oni nie mieli zbyt wiele szans, ale wykorzystali nasze dwa błędy. Uważamy, że straciliśmy dwa punkty. To był jeden z tych meczów, który był dla nich nerwowy. Strzeliliśmy szybko pierwszego gola, a drugiego po aucie. Gra w drugiej połowie była wyrównana, ale to my strzeliliśmy pierwsi. Myślałem, że uda nam się to utrzymać. To było rozczarowujące kiedy straciliśmy gola na 2:2, ale musimy iść dalej. – stwierdził 25-latek