Felipe Anderson zaliczył bardzo dobry występ w sobotnim spotkaniu z Tottenhamem. Brazylijczyk oświadczył nawet, że zespół zagra świetny futbol w nadchodzącym spotkaniu z Southampton.

Wygrana ze Spurs bez wątpienia podniosła morale zespołu i ekipa Pellegriniego ma szansę w sposób pozytywny zakończyć obecne rozgrywki. Felipe wierzy w to, że drużyna wkroczyła na zwycięską ścieżkę.

– „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ Tottenham jest świetnym zespołem. Była to trudna gra i szanowaliśmy ich, ponieważ wiedzieliśmy, jak są dobrzy, ale wiedzieliśmy także, że możemy ich pokonać.

– „Pokonanie ich daje nam więcej motywacji, ponieważ znamy swoją jakość. Musimy zbudować drużynę na tym zwycięstwie, wiedząc, że możemy pokonać każdego rywala.

– „Podsumowując, myślę, że jesteśmy na dobrej drodze w rozwoju, gdyż wiemy, że mamy jakość. Szczególnie przeciwko dużym zespołom, zawsze graliśmy naprawdę dobrze.

– „Myślę, że to był dobry rok. Niestety, nie mogliśmy umiejscowić się w tabeli tam, gdzie chcieliśmy, ale wierzę, że nasz potencjał nie zginie.

– „Teraz mamy ważny mecz u siebie przeciwko Southampton i planujemy zagrać dla naszych fanów świetną piłkę.