Aktualizacja: Transfer Diafry Sakho

Dziś media od samego rana napierają z informacjami na temat Diafry Sakho. Doniesień jest wiele, choć kilka z nich jest ze sobą sprzecznych. 

Zacznijmy od początku. Dziś rano pojawiło się na Twitterze zdjęcie Senegalczyka na lotnisku we Francji i informacja, że gracz jest bardzo bliski transferu do Stade Rennes.

Kilka godzin później stacja Sky Sports News udostępniła wiadomość o pozytywnym przejściu testów medycznych przez 27-latka. Młoty za transfer miałyby otrzymać dziewięć milionów funtów.

Jakiś czas temu pojawiła się kolejna informacja, którą podał dziennikarz SSN Kaveh Solhekol. A mianowicie do klubu z London Stadium wpłynęła oferta za Sakho ze strony Crystal Palace w wysokości 10 milionów funtów.

Całą sytuację zdementowali synowi Davida Sullivana – Jack i Dave, którzy jasno dali do zrozumienia, że nasz napastnik zostaje w West Hamie.

Jacksu

Davidsulu

Do końca okienka transferowego zostało nieco ponad 30 godzin i jak zakończy się historia Sakho wiemy się niebawem. Najprawdopodobniej Diafra zostanie w klubie, ponieważ Młoty nie są w stanie znaleźć godnego następcy w tak krótkim czasie, choć prowadzone są rozmowy z napastnikiem FC Lorient Abdulem Majeedem Warisem.

West Ham Poland

FREE
VIEW