Aktualizacja: Kontuzja Cresswella

Wszystko wskazuje na to, że uraz jakiego doznał Aaron Cresswell w sparingu z Karlsruher SC nie jest poważny i zawodnik będzie gotowy do gry w czwartkowym meczu eliminacji Ligi Europy z NK Domżale. – podaje portal claretandhugh.info. Jednak inne źródła podają, że uraz może być naprawdę poważny.

Defensor Młotów podczas meczu kontrolnego został bardzo brutalnie sfaulowany przez jednego z niemieckich piłkarzy i w 85 minucie gry musiał opuścić murawę.

Kontuzja Cressy’ego jest bolesna, ale na szczęście po pierwszych badaniach wyszło, że zawodnik nie ma żadnych poważnych uszkodzeń w nodze. W takim stanie rzeczy 26-latek powinien wystąpić w czwartek w Lubljanie.

Jednak lekarze Młotów będą baczie monitorować nogę Cresswella w ciągu najbliższych dni i wtedy podejmą decyzję czy gracz zagra w pierwszym meczu West Hamu w Lidze Europy w sezonie 2016/17.

Według innych nieoficjalnych doniesień uraz Aarona może być jednak poważniejszy niż pierwotnie przypuszczano. Cresswell może pauzować nawet od czterech tygodni do sześciu miesięcy. Prawdopodobnie w poniedziałek zawodnik przejdzie w Londynie szczegółowe badania.

Gdy tylko dowiemy się oficjalnych wiadomości na temat urazu naszego obrońcy to od razu poinformujemy o tym na whufc.pl

Piotrek Świtalski
Fanatyk wszystkiego co związane z West Ham United. piotrswitalski91@gmail.com
  • Marek Jastrzębski

    Informacja o tym że Cress może być dostępny nawet już na czwartkowy mecz EL pojawiła się na C&H rano ale od tamtej pory aktualizowali informacje i powołując się na poważne źródła napisali że jednak kontuzja wstępnie wygląda na groźną od (4 tyg. do 6 mies.). David Gold również zareagował na Twitterze i napisał: “źródła C&H podają prawdziwe informacje i jesteśmy niespokojni bo nie wygląda to na niegroźny uraz, czekamy na scany w poniedziałek w Londynie”.