Agent Simone Zazy w jednym z wywiadów wyznał, że jego klient w styczniu wróci do Juventusu z wypożyczenia, ponieważ West Ham nie jest zainteresowany wykupienia napastnika.

 – Zaza wróci do Turynu, a West Ham nie podejmie żadnych rozmów w sprawie transferu definitywnego – czytamy na portalu Juve News.

Wiele wskazuję na to, że 25-latek długo we Włoszech nie zabawi. Prawdopodobnie jego nowym pracodawcą będzie hiszpańska Valencia, która potrzebuje snajpera.

 – On jest graczem, którego chcieliśmy pozyskać latem i nadal jesteśmy zainteresowani. On może trafić do Valencii, jeśli dogadamy się z Juventusem. – powiedział na konferencji prasowej dyrektor sportowy Valencii Jesus Garcia Pitarch.

Zaza nie potrafił zaaklimatyzować się na Wyspach Brytyjskich i w 11 występach w bordowo-błękitnej ani razu nie skierował piłki do siatki.

West Ham zimą pozyska nowego napastnika, a w gronie nowych nabytków wymienia się m.in. Daniela Sturridge’a (Liverpool), Gregoire Defrela (Sassuolo), Łukasza Teodorczyka (Anderlecht), Jermaine’a Defoe (Sunderland) czy Calluma Wilsona (Bournemouth).