Agent Zazy przyleci do Londynu

Antonio Zaza ojciec Simone i jednocześnie jego agent przyleci w piątek do Londynu, by rozmawiać z włodarzami West Hamu na temat przyszłości napastnika. 

Agent piłkarza WHU stwierdził, że przyszłość reprezentanta Italii nie jest wiadoma. Nie wykluczone, że zawodnik wkrótce opuści London Stadium. Jednak nic nie jest przesądzone w tej kwestii.

W umowie byłego gracza Sassuolo istnieje klauzula, która nakazuje wykupienie 25-latka przez West Ham jeśli ten rozegra minimum 14 spotkań w Premier League. Obecnie Zaza ma na koncie siedem występów w lidze. Wiele wskazuje na to, że Młoty dogadają się z Juventusem i anulują ten zapis. Wtedy piłkarz będzie mógł bez problemu zostać w klubie do końca sezonu.

Jeśli nie uda się pójść na taki kompromis to Zaza może dokończyć sezon w barwach AC Milan lub Napoli. Przyszłość Włocha wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

 – Mamy wiele możliwości i będziemy je analizować. Będę w piątek w Londynie i spotkam się z synem i działaczami West Hamu. To jest trudna sytuacja do przewidzenia. Nie mogę zagwarantować, że Simone zostanie w Londynie aż do końca sezonu, ani nie mogę powiedzieć, że odejdzie z West Hamu. Musimy przeanalizować całą tą sytuację. – powiedział włoskim mediom Antonio Zaza