Adrian, który w tym sezonie spisuje się nad wyraz dobrze, wierzy w wygraną Młotów z Sunderlandem. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę na Upton Park.

Pomimo porażki z Kanonierami, Hiszpana jest pozytywnie nastawiony przed kolejnym spotkaniem. Warto przypomnieć i podkreślić, że Adrian grał z kontuzją palców.

Arsenal grał bardzo dobrze, zwłaszcza w ataku. Mają bardzo dobrych graczy takich jak Giroud, Alexis Sanchez i Santi Cazorla. Musimy iść dalej i przygotować się do naszego następnego meczu z Sunderlandem.

Sunderland znajduje się obecnie na 17 miejscu w tabeli. Od strefy spadkowej dzieli ich zaledwie jeden punkt. Mimo niskiej pozycji przeciwników Adrian nie liczy na łatwe zwycięstwo.

To będzie ciężki mecz, bo Sunderland walczy o utrzymanie w lidzie. Musimy pozostać silni, aby uzyskać trzy punkty. Ostatnio nam się nie udawało, jednak w następną sobotę chcemy w końcu wygrać, wiemy, że możemy wygrać. – powiedział hiszpański bramkarz.

Mamy dziewięć spotkań do końca sezonu i postaramy zdobyć w nich jak najwięcej punktów. Jesteśmy o dobry sezon, naszym celem było pierwszej dziesiątce wykończenie i jesteśmy na dobrej drodze do tego. – dodał