Bramkarz West Hamu, Adrian był zadowolony ze swojej postawy i reszty zespołu w potyczce derbowej z Arsenalem na Emirates Stadium. Według Hiszpana ten mecz będzie długo niezapomniany i dzięki takiemu rezultatowi to bardzo dobry początek sezonu. 

To ogromne zwycięstwo dla nas z dala od domu, na tak wielkim stadionie przeciwko bardzo dobrej drużynie. To wspaniałe, że udało nam się zachować czyste konto i zdobyliśmy trzy punkty na rozpoczęcie Premier League. Staram się pomóc mojej drużynie w każdym meczu i zawsze chce zachować czyste konto. Udało nam to się z Arsenalem i jestem bardzo zadowolony. – powiedział jeden z bohaterów spotkania

To zwycięstwo daje nam dużo pewności się na początku rozgrywek ligowych i dobrze przygotuje nas do następnych dwóch spotkań u siebie. Mamy na swoim koncie trzy punkty i mam nadzieję, że będziemy często wygrywać mecze.

Hiszpan wypowiedział się również, na temat debiutu młodego Reece’a Oxforda oraz występów nowych graczy takich jak Angelo Ogbonna czy Dimitri Payet.

Po meczu pogratulowałem Reece’owi i powiedziałem „Witaj w Premier League!” To był trudny mecz dla niego, ponieważ rywal był bardzo wymagający. Ale to był wielki debiut dla niego, ale to tylko mu pomoże i pewnie rozegra więcej spotkań w Premier League. Mieliśmy kilku debiutujących w Premier League piłkarzy, którzy spisali się doskonale. Angelo i Dimitri to bardzo dobrzy gracze i dobrze przystosowali się do drużyny i Premier League. To jest dobre dla nas, że oni zaczęli tak dobrze. – dodał były gracz Realu Betis Sewilla.

Mamy teraz przed sobą pierwszy mecz w lidze przed własną publicznością. I to jest ważne. Będziemy chcieli zdobyć kolejne trzy punkty. To dobry początek dla menedżera, zespołu oraz wszystkich fanów West Hamu. Oni zasłużyli na to zwycięstwo, bo musieli długo czekać na to, żebyśmy wygrali na Emirates Stadium. I to jest fantastyczne zwycięstwo dla każdego. Musimy teraz cieszyć się tą wygraną, a następnie przygotować się do kolejnego meczu z Leicester City. – zakończył 28-latek