Bramkarz Młotów, Adrian wierzy że kampania 2015/16 będzie wyjątkowa dla wszystkich ludzi związanych z klubem. Hiszpan ma nadzieję, że on sam i koledzy z zespołu staną na wysokości zadania, by ostatni sezon na Boleyn Ground był zapamiętany na długie lata. 

28-latek ma wiele wspaniałych wspomnień, które wydarzyły się na obiekcie Młotów od momentu przybycia do Londynu w 2013 roku. Pożegnanie ze „starym” stadionem nastąpi na początku maja, kiedy to West Ham zagra u siebie ze Swansea City.

Adrian bardzo cieszy się również z pozyskania nowych zawodników i nie ma wątpliwości, że ci piłkarze znacznie wpłyną na jakość zespołu i przybliżą West Ham do zajęcia miejsca w górnej części tabeli Premier League.

Dzięki wszystkim nowym nabytkom jesteśmy coraz silniejsi i wiemy, że ostatni sezon na Boleyn Ground będzie bardzo emocjonujący dla wszystkich. Mentalność nasza się bardzo zmieniła. Slaven chce nam przekazać, żebyśmy grali więcej piłką od bramkarza przez obrońców z długim utrzymywaniem się przy piłce. Będziemy często atakować i będziemy niebezpieczni dla innych zespołów. – powiedział golkiper

To był bardzo dobry początek sezonu dla nas w meczu z Arsenalem. Ale teraz mamy kolejny wielki mecz przed z sobą z Leicester City w sobotę i bardzo ciężko pracujemy do kątem tego spotkania. Zagramy teraz pierwszy meczu u siebie dla własnych fanów. W Premier League nie ma łatwych spotkań i za wszelką cenę będziemy chcieli zdobyć trzy punkty. 

Wychowanek Realu Betis Sewilla szczególnie chwali nowego piłkarza Młotów, Dimitriego Payeta, który pokazał że będzie bardzo ważnym piłkarzem dla West Hamu w tej kampanii.

Dimitri jest najlepszym graczem i pokazał klasę od razu w pierwszym meczu i zaliczył wielki debiut. On się dobrze przystosowuję do Premier League i bardzo nam pomoże. – zakończył Hiszpan