Adrian po niemal czterech miesiącach powrócił do bramki West Hamu. Hiszpan radzi sobie znakomicie i wydaje się, że na jakiś czas wygryzł Joe Harta z pozycji numer jeden.

Golkiper Młotów zaprezentował się bardzo dobrze zarówno w meczu przeciwko Manchesterowi City jak i Chelsea. Sam zainteresowany uważa, że West Ham United stać na udane występy. Dodatł też, że Młoty są silną drużyną.

– To dla nas świetny wynik. Trzy punkty są dla nas bardzo, bardzo ważne, ze względu na pozycję, na której się teraz znajdujemy, a także dlatego, że graliśmy u siebie, przed swoimi kibicami i pokonaliśmy Chelsea.

– Jak zawsze, chciałbym podziękować fanom za 90 minut świetnego dopingu. Było czuć wasze wsparcie na boisku. Wszystkim się podobało, ale teraz przygotowuemy się do kolejnego meczu.

– Cała drużyna broniła bardzo dobrze. Chłopcy byli zgrani i ustawiała się ciasno. Pokazaliśmy, że jesteśmy dobrą drużyną, stworzyliśmy sobie jeszcze kilka dogodnych okazji, oprócz gola Marko.

– Nigdy nie jest łatwo grając przeciwko topowym drużynom, ponieważ zawsze mają wielu ofensywnych zawodników. Nam jednak poszło dobrze z Manchesterem City, zabrakło nam jednak szczęścia. Wykonaliśmy tą samą pracę z Chelsea i zdobyliśmy niesamowicie ważne 3 punkty.

– To dla mnie jeden z najlepszych wyników na naszym stadionie. Pokonać Chelsea u siebie, w sobotnie popołudnie, zachowując czyste konto – to było bardzo ważne dla drużyny i dla mnie. Dziękuję kolegom za pomoc w osiągnięciu tego.

– Menadżer dał mi szansę na grę w sobotę, dlatego teraz muszę pokazać, że jestem gotowy grać w każdym meczu. Chcę mu się odwdzięczyć za wiarę we mnie.

– Mamy w klubie dobrych bramkarzy, a ja ciężko pracuję z Joe. Teraz cieszę się z osiągniętego rezultatu i czystego konta, ale wciąż jeszcze sporo pracy przed nami. Jeśli będziemy grać w taki sposób w każdym meczu, to możemy pokonać każdą drużynę w Premier League. To bardzo wymagająca liga, jednak jeśli będziesz grać dobrze i skupiać się na podstawach, to dostaniesz swoje szanse.